Podhale Region

Niedziela, 25 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Mar 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Zaczęli od mocnego uderzenia

Reklama

Sport

Zaczęli od mocnego uderzenia

1111holyteams111

SPORTY WALKI. W miniony weekend zawodnicy Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team oficjalnie rozpoczęli sezon startowy 2017/2018.

Pierwszym sprawdzianem był udział w Lidze kickbokserskiej organizowanej przez klub Halny w Nowym Sączu.

- Pojechaliśmy tam dość obszernym składem zabierając ze sobą zarówno doświadczonych zawodników jak i tych, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodą z tym sportem – mówi trener klubu Wojciech Hoły - Forma naszych podopiecznych jest zadowalająca, wygraliśmy większość pojedynków. Swoje walki zwyciężyli: Filip Bienias, Weronika Kukuczka, Konrad Hoły, Piotr Leja, Maks Hebda, Radosław Żółtek, Maks Truty, Konrad Szlęk, Łukasz Rusnak oraz zremisował Kamil Czubin. Dodatkowo Puchar dla Najlepszego Zawodnika wywalczył Filip Bienias, który pokonał zawodnika z "Jenel Fight Klub" Zabrze, który był o 7 kg cięższy i miał na koncie 88 walk MMA – wylicza szkoleniowiec.

Dzięki tym sukcesom NKSW zostało wyróżnione i nagrodzone Pucharem dla Najlepszego Klubu. Bezpośrednio po zakończeniu Ligii, sztab szkoleniowy NKSW, pojechał na Galę Zawodową MMA do Sułkowic. Tam w walce wieczoru wystąpił i zwyciężył nasz 130 kg Kevin Szaflarski. To była jego trzecia zawodowa wygrana. Zwyciężył techniką „duszenie północ południe”, pokonując zawodnika na co dzień trenującego w Niemczech.

- W ten oto sposób zakończyliśmy bardzo pracowity weekend. Przed nami już wkrótce kolejne wyzwania: turnieje ogólnopolskie, międzynarodowe, walki zawodowe dla prestiżowych federacji w kraju i za granicą. Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim firmom, które nas wspierają a w szczególności Medical Clinic Podhale, gidze najlepsi fachowcy zajmują się naszymi zawodnikami oraz Gorący Potok, w którym nasi podopieczni mogą liczyć na odnowę biologiczną. Przypominamy również że cały czas trwa nabór do naszych sekcji Kickboxingu K1 i Brazilian Jiu Jitsu - podkreśla Hoły.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Wielkanoc 201 - Starostwo powiatowe

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama