Podhale Region

Piątek, 15 grudzień 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 14 Gru 2017 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Pech Bieniasa, udany debiut Guzika

Reklama

Sport

Pech Bieniasa, udany debiut Guzika

111aaaabieniask d111

SPORTY WALKI. W miniony weekend dwóch reprezentantów Nowotarskiego Klubu Sportów Walki brało udział w dwoch galach zawodowych.

Pierwsza odbyła się w Wiedniu "Vendeta XIV" podczas której nasz zawodnik Filip Bienias skrzyżował rękawice z zawodnikiem z Rumuni Bozan Gabi.

- Niestety ta walka w limicie wagowym -72,5kg nie potoczyła się po naszej myśli. Rumun świetnie boksował ale wiedzieliśmy o tym i mięliśmy opracowana strategie którą Bienias realizował. Pierwsza runda niezwykle wyrównana, ale w drugiej Bozan Gabi zaczął słabnąć i Filip zdobywał przewagę kopiąc bardzo mocne Low Kicki. Nagle Rumun zrobił akcję "rozpaczy" i wyskoczył w górę kopiąc podwójne kolano które niestety dosięgło oka Polaka i spowodowało podwójne bardzo głębokie rozcięcie łuku brwiowego i lekarz przerwał walkę. Mamy nadzieje na rewanż w przyszłym roku bo uważamy że sprawy nie zostały rozwiązane - mówi trener NKSW, Wojciech Hoły. 

Drugą galą na której był obecny przedstawiciel Nowotarskiego Klubu Sportów Walki to "Celtic Gladiators" która odbyła się w Nowym Sączu. Tam nasz klub reprezentował mlodziutki zaledwie 11 letni Jakub Guzik. Podjął on wyzwanie walki z bardziej doświadczonym Miłoszem Dąbrową z Halny Nowy Sącz. Nasz młody fajter wygrał i to przed czasem w pierwszej rundzie.

- Ogromne gratulacje dla obu zawodników. NKSW pracuje na pełnych obrotach bo wkrótce kolejne wyzwania. Dziękujemy firmom które pomogły naszym zawodnikom w przygotowaniach i wyjeździe: studio tatuażu Straight line, Medical Clinic Podhale, Winner Pub,firma budowlana Art Bud, Terytorium Supli, EMAJ, Marcin Hełdak - podkreśla Hoły. 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama