Podhale Region

Poniedziałek, 22 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Tuż za podium

Reklama

Sport

Tuż za podium

111aadomalikms111

SPORTY WALKI. Bartłomiej Domalik z Jarosz Fight Club Rabka Zdrój wystąpił w reprezentacji Polski podczas rozegranych w Budapeszcie Mistrzostwach Świata Low Kick. Ostatecznie w swojej kategorii wagowej (81 kg) rabczanin sklasyfikowany został na czwartym miejscu.

W MŚ udział wzięło łącznie 1400 zawodników i zawodniczek z blisko 60 państw.

Domalik udział w Mistrzostwach zaczął od pojedynku z reprezentantem Turcji Ahmetem Kaplanem. Polak jednogłośną decyzją sędziów wygrał tę walkę. Po jednym dniu przerwy Domalik przystąpił do walki, której stawką było wejście do strefy medalowej. Rywalem był utytułowany Rosjanin Rusłan Bikmenov. Niestety, mimo dzielnej postawy Domalik przegrał to starcie na punkty 0:3.

- Jest niedosyt, bo po pierwszej wyrównanej rundzie, w dwóch następnych wydaje mi się, że to ja byłem tym zawodnikiem który szedł do przodu. Niestety gdzieś najwyraźniej te moje skuteczne ataki uszły uwadze sędziów. Przegrałem jednak nie z byle kim. Rosjanin ostatecznie wyuczył tytuł mistrza świata. Dla mnie sam udział w takiej randze turnieju, możliwość skonfrontowania się z zawodnikami z najwyższej półki i przede wszystkim reprezentowanie Polski to był dla mnie wielki zaszczyt – podkreśla Domalik.

Reprezentacja Polski łącznie w MŚ zdobyła 4 medale: dwa złote i dwa brązowe.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama