Podhale Region

Sobota, 25 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaPt, 24 Lis 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Cyrwus na podium GP młodzików!

Reklama

Sport

Cyrwus na podium GP młodzików!

11aaanacyruwsa1111

TENIS STOŁOWY. Kolejny duży sukces w swojej dopiero rozpoczynającej się karierze zapisała na swoim koncie Anna Cyrwus. Reprezentanta Gorców Nowy Targ zajęła trzecie miejsce w rozegranym w miejscowości Bilcza pod Kielcami II turnieju Grand Prix w kategorii młodzików i młodziczek.

Z racji wysokiego miejsca w rankingu Cyrwus miała zagwarantowany udział w finałowej „szesnastce” bez konieczności gry w turnieju eliminacyjnym.

Ania, rozstawiona z numerem 5, zaczęła od wygranej 3:1 (2,-9,6,3) nad Magdaleną Rakowską z AZS AJD Częstochowa. W kolejnej rundzie także 3:1 (8,5-8,3) Cyrwus pokonała Ewę Krakowiak z GKTS Gdańsk. W ćwierćfinale tenisistka Gorców spotkała się z zawodniczką Bronowianki Kraków, wyżej rozstawioną Ewą Skubą i choć zaczęła od przegranego pierwszego seta to ostatecznie wygrała to starcie 3:1 (-6,8,7,6). Walkę o finał Cyrwus stoczyła z rankingową „jedynką” Anną Brzyską z Kopling Jarosław. Niestety to były już za wysokie progi dla nowotarżanki, która przegrała 1:3 (-9,-5,5,-11).

Oprócz Cyrwus Gorce w GP reprezentowali jeszcze Wiktor Klag, Bartek Mrugała, Natasza Korczak, Michał Kowalczyk oraz Martyna Kamińska na co dzień występująca w zaprzyjaźnionym z Gorcami UKS Tornado Waksmund.

Mrugała, Kowalczyk i Kamińska nie przebrnęli eliminacji. Korczak sklasyfikowana została na miejscach 41-48, a Klag na 49-56.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama