Podhale Region

Poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 24 Wrz 2018 2pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Sukces Kolasy i Królikowskiego

Reklama

Sport

Sukces Kolasy i Królikowskiego

11aaaakolasakrolikowski1111

TENIS STOŁOWY. Kraków był gospodarzem II Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów w Tenisie Stołowym. Życiowy sukces w dorosłym tenisie odnieśli dwaj reprezentanci Gorców Nowy Targ: Szymon Kolasa i Bartosz Królikowski.

Pierwszy z nich będąc jeszcze kadetem (14 lat) wygrał cały turniej, pokonując w finale 3:0 właśnie swojego klubowego kolegę Królikowskiego.

Kolasa w turnieju pokonał: Adama Gdula z Myślenic 3:0, Łukasza Knagę z Krakowa 3:0, Przemysława Błocho z Olesna 3:1, Michała Ostanka z Myślenic 3:2 i w finale wyżej wspomnianego Królikowskiego 3:0.

Królikowski rozstawiony z nr 29 wygrał w drodze do finału wygrał kolejno z: Łukaszem Kurczyna z Wieliczki 3:0, z Pawłem Bolsęgą ze Słopnic 3:2, z Dominikiem Pniaczkiem z Lachowic 3:0, z Mateuszem Galusem ze Skrzyszowa 3:1, z Wojciechem Bogaczem z Krakowa 3:2.

Obaj nowotarżanie tym samym uzyskali awans do turnieju Grand Prix Polski Seniorów który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 15-17 grudnia. W Krakowie wystąpiły również Aleksandra Garb i Zuzanna Kowalczyk, Ola zakończyła turniej na miejscu 6, a Zuzia na miejscu 9.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama