Podhale Region

Środa, 18 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Zapisy do X Jubileuszowego Biegu Podhalańskiego – rozpoczęte!

Reklama

Sport

Zapisy do X Jubileuszowego Biegu Podhalańskiego – rozpoczęte!

bp171
bp172
bp173
bp174
bp175

NOWY TARG. Na stronie internetowej zawodów www.bieg.nowytarg.pl zostały już rozpoczęte zapisy on-line na X Jubileuszowy Bieg Podhalański im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na 10. lutego 2018 r.

Trasa dziesiątej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór na Czerwonem. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy będą mieli do pokonania stylem klasycznym bardzo malowniczą trasę 30-, 15- lub 5-kilometrową.

Dla pokreślenia jubileuszowego charakteru zawodów to właśnie podczas Biegu Podhalańskiego w roku 2018 odbędą się Mistrzostwa Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN, będzie to również jedna z edycji Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN. Na dziesiątą edycję zawodów przygotowanych zostało jeszcze kilka nowości, o których dowiecie się już niebawem!

Także podczas nadchodzącej edycji zawodów nagrody dla najlepszych ufundują między innymi Sponsor Generalny firma SALOMON oraz lokalne Samorządy: Urząd Miasta Nowego Targu, Urząd Miasta Zakopanego, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Starostwo Powiatowe w Zakopanem, Urząd Gminy Nowy Targ, Urząd Gminy Szaflary, Urząd Gminy Poronin, Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska.

Również w X edycji Biegu Podhalańskiego nagrody będą przyznawane do 6 miejsca open na każdym dystansie, z podziałem na kobiety i mężczyzn! Każdy zawodnik otrzyma upominek z logo biegu oraz odlewany medal!
Przypominamy kilka spraw organizacyjnych:

Do 7. lutego 2018 r. zgłoszenia należy składać on-line poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www biegu.

9. lutego 2018 r. zgłoszenia należny składać osobiście w biurze zawodów na lotnisku w Nowym Targu od godz. 11.00 do 18.00 oraz 10. lutego od godz. 8.00 do 10.00.

Zawodnicy niepełnoletni nie mogą brać udziału w biegu na dystansie 30km.
Młodzież do 18 lat ma prawo startu na dystansie 5 km i 15 km za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Opłata startowa:
1. Zgłoszenie do dnia do dnia 4. lutego 2018 r.
- 30 zł - osoby dorosłe
- 10 zł - dzieci i młodzież do 18 roku życia (2000 r.)

2. Zgłoszenie od 5. do 10. lutego 2018 r.
- 50 zł - osoby dorosłe
- 20 zł - dzieci i młodzież do 18 roku życia (2000 r.)

Opłaty należy dokonywać gotówką w biurze zawodów, przy odbiorze numeru startowego.

Fot. Jarosław Haber

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama