Podhale Region

Wtorek, 17 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Staż Ju Jutsu za zakończenie roku.

Reklama

Sport

Staż Ju Jutsu za zakończenie roku.

11aastazejiujitsu1111

SPORTY WALKI. W sobotę 30 grudnia w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu miał miejsce staż ju jutsu.  Techniki prezentował Sensei Aleksander Kozieł przy pomocy Sensei Sebastiana Westrycha.

Staż związany był ze zbliżającymi się egzaminami na wyższe stopnie, do którego może podejść każda osoba regularnie trenująca Ju Jutsu u mistrzów należących do SKKF AKYAMA.

W stażu wzięło udział kilkudziesięciu studentów i studentek z naszego regionu trenujących w szkołach Yamabushi oraz SHOBU u wyżej wymienionych mistrzów a także w szkole Fuji-San Sensei Jerzego Knutelskiego.

Po zakończonym stażu odbyły się zajęcia sztuk walki dla kobiet.  Zajęcia odbywają się co sobotę, noszą nazwę WOMEN KISHINJUKU, przychodzą na nie kobiety które chcą czuć się pewniej trenując sztuki walki, ale także te które chcą się po prostu poruszać w wolnym czasie.

Po zakończonych zajęciach wszyscy złożyli sobie życzenia noworoczne.

Dla wszystkich osób interesujących się sztukami walki i nie tylko Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Fizycznej AKYAMA składa również życzenia: zdrowia, szczęścia, radości i spokoju w Nowym 2018 roku.

Mat. Prasowy

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama