Podhale Region

Wtorek, 17 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Kolejny egzamin Jujutsu tym razem dzieci i młodzież

Reklama

Sport

Kolejny egzamin Jujutsu tym razem dzieci i młodzież

8

POWIAT NOWOTARSKI. Egzamin dzieci i młodzieży trenujących Jujutsu w kilku szkołach należących do Stowarzyszenia Krzewienia Kultury Fizycznej "AKYAMA" odbył się w niedzielę 4 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Gronkowie. Dla wszystkich zdających egzamin zakończył się pozytywnie, otrzymali oni dyplomy i gratulacje.

W egzaminie wzięli udział uczniowie sensei Aleksandra Kozieła ze Szkoły Walki "Yamabushi" , uczniowie sekcji "SHOBU" sensei Sebastiana Westrycha oraz uczniowie sekcji "Fuji-San" prowadzonej przez sensei Jerzego Knutelskiego - razem ponad 130 osób.

Ze względu na dużą liczbę zdających egzamin podzielono na 2 grupy, pierwsza z nich rozpoczęła egzamin o godz. 14.00, a druga o godz. 15.30.Egzamin zakończył się przed 18-tą. W tym czasie uczniowie podobnie jak ich starsi koledzy tydzień wcześniej prócz siły fizycznej i ćwiczeń akrobatycznych, prezentowali: kopnięcia, uderzenia, bloki, zasłony, przewroty, trzymania w parterze, pady i rzuty.

Po sprawdzeniu wiedzy teoretycznej, odbyło się uroczyste pasowanie przy użyciu miecza samurajskiego - „katana”.

Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Fizycznej "AKYAMA" serdecznie dyrektor Monice Nycz za udostępnienie sali gimnastycznej.

Tutaj zdjęcia

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama