Podhale Region

Środa, 20 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 20 Cze 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny X Biegu nie będzie…

Reklama

Sport

X Biegu nie będzie…

biegod18

NOWY TARG. Organizatorzy X Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II informują, że – po pierwotnych zamiarach przesunięcia terminu - największa w Polsce (po Biegu Piastów) masowa impreza narciarska w tym roku zostaje odwołana.

Niestety, w tym roku nie udało nam się nam jej przeprowadzić ze względu na małą ilość śniegu – tłumaczy Jadwiga Guzik, dyrektor X Biegu Podhalańskiego. Z podobnym problemem spotkało się wielu organizatorów biegów i musieli odwołać lub przesunąć zawody. W związku z tym, wszystkim zaangażowanym w organizację, sponsorom, patronom medialnym - serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji tegorocznej edycji. Cieszymy się bardzo z dużej liczby zgłoszeń internetowych oraz dużego zainteresowania zawodami i już dzisiaj zapraszamy do Nowego Targu na przyszłoroczny Bieg Podhalański.

Liczymy na Waszą obecność!

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama