Podhale Region

Wtorek, 23 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Treningi z najlepszymi na świecie procentują

Reklama

Sport

Treningi z najlepszymi na świecie procentują

111szaflarskikevin111

SPORTY WALKI. Czwarte z rzędu zwycięstwo w swoim piątym pojedynku na zawodowym ringu odniósł, walczący w formule MMA Kevin Szaflarski.

Pochodzący z Czarnego Dunajca 23 – letni zawodnik podczas Gali MMA Maximus w Zawoi w walce wieczoru, której stawką był zawodowy pas wagi ciężkiej, pokonał już w pierwszej rundzie doświadczonego reprezentanta Serbii Adnana Alica.

Szaflarski – w swoim stylu - zakończył walkę już w jej 66 sekundzie. Najpierw obalił rywala na deski, po czym dokończył „dzieła” potężnymi ciosami z góry.

- Poszło zgodnie z planem. Obalenie i parter powoli staje się moją wizytówką. Świetnie czuję się w zapasach. To efekt ciężkich treningów w USA, w najlepszych klubach i Akademiach MMA. Miałem okazję trenować z takiej klasy zawodnikami jak Jon Jones czy Francis Ngaannou. Teraz to daje procentuje. Z każdą walką czuję się coraz pewniej. Za kilka tygodni ponownie wylatuję do USA, dalej szlifować formę – cieszy się Szaflarski, który od zawsze powtarza że jego celem jest kontrakt z największą na świecie federacją sportów walki UFC. - Zewsząd słyszę że tam jest moje miejsce. Mam nadzieję, że to marzenie niedługo się spełni – podkreśla czarno dunajczanin, który przy okazji swojego zwycięstwa chciałby podziękować tym którzy mieli w tym udział: - Dziękuje trenerom Wojciechowi Hołemu i Łukaszowi Książkowi, z którymi gdy jestem w Polsce trenuję, a także firmie MedTrnsport, która jest moim sponsorem strategicznym – podkreśla Szaflarski, który kolejną zawodową walkę planuje na przełom maja i czerwca. – Na razie musze odpocząć i zregenerować. Na prawdę 8 tygodni ciężko harowałem – mówi ważący 130 kg zawodnik.

Fot. powiatsuski24.pl/Zbigniew Smolik

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama