Podhale Region

Poniedziałek, 22 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Fantastyczny występ młodych pingpongistów Gorców na Mistrzostwach Polski

Reklama

Sport

Fantastyczny występ młodych pingpongistów Gorców na Mistrzostwach Polski

11gorcemp111

TENIS STOŁOWY. Luboń był gospodarzem Mistrzostw Polski w kategorii kadetów i kadetek, przeprowadzonych w ramach XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Fantastycznie spisali się w nich reprezentanci Gorców Nowy Targ, którzy zdobyli 4 medale. W klasyfikacji klubowej nowotarżanie zajęli 2 (!) miejsce. To jeden z największych sukcesów w historii klubu.

Po tytuł wicemistrza Polski w grze singlowej sięgnął Szymon Kolasa, który w finale po szalenie emocjonującym spotkaniu, mimo że prowadził już 3:1 w setach, przegrał 3:4 z Jakubem Kwapisem z Rawy Mazowieckiej.

Szymon zdobył także medal – tym razem brązowy – w grze deblowej w parze z Dawidem Kosmalem z Płomienia Limanowa.

Zuzanna Kowalczyk oraz Kamila Małysiak wywalczyły brązowy medal w turnieju drużynowym, ogrywając m.in. w pojedynku ćwierćfinałowym turniejową „jedynkę” drużynę z Brzegu Dolnego.

Kowalczyk stanęła na najwyższym stopnia podium w grze podwójnej, grając w duecie z Martą Stachniak z MLKS Nurt Przemyśl. W turnieju indywidualnym Kowalczyk zajęła miejsce 5, podobnie jak w turnieju par mieszanych z Kolasą.

Drużyna chłopców w składzie: Kolasa, Maciej Kowalkowski oraz Damian Różański zakończyła zmagania na miejscu 5, natomiast drugi garnitur Gorców w kat. dziewcząt w składzie Natalia Mensfeld z Karoliną Ścieszką zajęły miejsce 13-16.

W Luboniu w turnieju indywidualnym wystąpili również:

Kamila Małysiak
- indywidualnie m-ce 25-32
- gra podwójna (w parze z Julią Domiter z Limanowej) m-ce 9-16
- gra mieszana (w parze z Łukaszem Knagą z Krakowa) m-ce 17-32

Natalia Mensfeld
- indywidualnie m-ce 33-48
- gra podwójna (w parze z Zuzanną Madej z Działdowa) m-ce 17-32
- gra mieszana (w parze z Kamilem Wodniakiem z Piotrowic) m-ce 33-64.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama