Podhale Region

Wtorek, 23 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Czarnego Dunajca

Reklama

Sport

Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Czarnego Dunajca

DSC 4428 wynik

GMINA CZARNY DUNAJEC. Wyścig Kolarski o Puchar Podhala rozpoczął się już po raz kolejny zmaganiami o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.

Najpierw w ramach Podhale Tour na stadionie we Wróblówce był wyścig dla najmłodszych, czyli Mini Podhale Tour o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. W zależności od wieku dzieci miały różną ilość okrążeń stadionu do wykonania. Startowali też dorośli. Wśród nich zwyciężył Sebastian Druszkiewicz z klubu IN Mogilany Cycling Club. Zawodnicy zarówno „Mini Podhale Tour”, jak i „Podhale Tour” o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec otrzymali dyplomy i medale.
Za miesiąc kolejny etap, będą to zmagania o Puchar Wójta gminy Raba Wyżna.

Organizatorem zawodów jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice. Jak informują organizatorzy celem zawodów rowerowych dla dzieci i młodzieży oprócz wyłonienia zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej była popularyzacja kolarstwa i promocja sportu, a także pokazanie uczestnikom piękna Podhala, mobilizowanie dzieci i młodzieży do aktywnego wypoczynku na rowerze, promowanie roweru jako ekologicznego i przyjaznego środowisku środka lokomocji oraz wychowywanie poprzez sportowe współzawodnictwo w oparciu zasady fair play.

Tutaj wyniki na stronie Pucharu

A tutaj zdjęcia

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama