Podhale Region

Niedziela, 16 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 15 Gru 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Sukcesy lekkoatletów z Orawy

Reklama

Sport

Sukcesy lekkoatletów z Orawy

111asaakidon

LEKKOATLETYKA. Piotr Kidoń uczeń Liceum Ogólnokształcącego z Jabłonki reprezentujący klub MKS Rabka-Zdrój zajął 10 miejsce w biegu na 400 metrów przez płotki w Mistrzostw Polski U-20, które odbyły się we Włocławku w dniach 22-24 czerwca

Jest to nie lada sukces gdyż Kidoń musiał osiągnąć minimum wyznaczony przez PZLA i znaleźć się na liście kwalifikacyjnej wśród 24 najlepszych biegaczy na tym dystansie w Polsce.

W dwóch startach eliminacyjnym i finale pobił swój rekord życiowy o prawie 2 sekundy. Obecnie wynosi on 56.70.

Wojciech Galik uczeń gimnazjum z Jabłonki reprezentujący ten sam klub zdołał zakwalifikować się także na Mistrzostwa Polski lecz kategorii U-18 w skoku w dal oraz trójskoku. Mistrzostwa zwane Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży odbędą się na odnowionym stadionie śląskim w dniach 27-29 lipca.

Wojtek też znalazł się w stawce najlepszych 24 zawodników U-18 w Polsce.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama