Podhale Region

Poniedziałek, 10 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 09 Gru 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Trenuje w USA by w Anglii pokonać Chorwata i otworzyć drzwi do marzeń

Reklama

Sport

Trenuje w USA by w Anglii pokonać Chorwata i otworzyć drzwi do marzeń

11aaszaflarskicuk1111

SPORTY WALKI. Przed pochodzącym z Czarnego Dunajca, specjalizującym się w formule MMA Kevinem Szaflarskim najważniejszy pojedynek w dotychczasowej karierze. 1 września podczas gali "Krwawy Sport" w Southampton zmierzy się z doświadczonym Chorwatem Ivo Cukiem.

„Chorwacki patriota” ma w dorobku już 28 walk z których 17 wygrał. Polscy kibice mieli okazję zobaczyć go podczas czerwcowej gali Babilon MMA 4 w Ełku, gdzie przegrał już w I rundzie z Szymonem Kołeckim. Co ciekawe porażkę ten Cuk szybko sobie powetował. Dzień później walczył w Austrii i wygrał swój pojedynek. 

- Zdaję sobie sprawę jak ważny to moment w mojej karierze. Jeżeli wygram moje notowania mocno podskoczą i myślę, że zacznie się dziać coś fajnego. Ale na razie w przyszłoś nie chcę wybiegać. Koncentruję się na 1 września. Ivo to bardzo groźny przeciwnik. Ma nade mną przewagę jeżeli chodzi o doświadczenie, ale nie sądzę by to miało jakie znaczenie. Jestem dobrej myśli – przekonuje Szaflarski, dla którego będzie to 6 walka zawodowa w karierze. Cztery z nich wygrał, jedną przegrał.

Do walki z Cukiem Szaflarski przygotowuje się w Nowym Jorku w prestiżowej szkole Legendy BJJ i MMA Renzo Gracie.

Mam tutaj najlepszych trenerów od każdej płaszczyzny walki, przygotowania fizycznego i całego MMA. Mam okazję sparować z zawodnikami ze światowego topu, jak np. Gordon Rayan, który jest mistrzem świata ADCC , Smealinho Rama, który był najmłodszym Mistrzem Świata Zawodowców wagi ciężkiej czy Liam McGeary, który był Mistrzem Bellatora w wadze półciężkiej – wylicza Szaflarski, który ostatnie dni do walki spędzi w Polsce, konkretnie w warszawskim klubie S4 gdzie trenuje m.in. aktualny zawodnik federacji UFC Marcin Tybura.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama