Podhale Region

Piątek, 19 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 19 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Prawdziwy wojownik nie walczy na ulicy czyli darmowe treningi Ju Jitsu.

Reklama

Sport

Prawdziwy wojownik nie walczy na ulicy czyli darmowe treningi Ju Jitsu.

prowadzący
grupowe
ricardo gym2
ricardo gym 1

"Prawdziwy wojownik nie walczy na ulicy” to inicjatywa Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, który powierzył jej realizację Stowarzyszeniu Grappling Kraków.

Projekt polegać będzie na przeprowadzeniu nieodpłatnych zajęć sportowych  Ju Jitsu w wybranych przez instruktorów szkołach podstawowych. Instruktorzy SKKF AKYAMA Shihan Aleksander Kozieł, Sensei Jerzy Knutelski pod przewodnictwem Sensei Sebastiana Westrycha zajęcia będę prowadzić w Szaflarach, Zaskalu, Nowym Targu, Jabłonce Ostrowsku, Grywałdzie i Kluszkowcach. Przeprowadzenie zajęć rozpocznie się we wrześniu, a zakończy w grudniu 2018 roku.  Programem nieodpłatnych zajęć sportowych objętych zostanie łącznie około 1500 dzieci, skupionych łącznie w 75 grupach szkoleniowych.  Zajęcia będą się odbywały minimum raz w tygodniu w wymiarze 60 minut.

Ju-jitsu stanowi doskonałą bazę do realizacji celów takich jak przeciwdziałanie patologiom oraz budowanie prospołecznych postaw i właściwego kodeksu moralnego to zajęcia ogólnorozwojowe, kształtujące wytrzymałość, szybkość, siłę, zręczność, koordynację.

Serdecznie zapraszamy na DARMOWE treningi Ju Jitsu w Szkole Podstawowej w Szaflarach poniedziałki od 16.30 do 18.30, środy w Szkole Podstawowej w Zaskalu od 16.30 do 17.30 w Ricardo Gym Jabłonka we wtorki i piątki od 17.00 do 19.00, zajęcia te będę również prowadzone w Szkole Podstawowej nr 9 Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1, by sport i sztuki walki były dla każdego.

W razie pytań telefon do organizatora 608375788

  

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama