Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Podhalańskie Dziki najlepsze w Polsce!

Reklama

Sport

Podhalańskie Dziki najlepsze w Polsce!

aaaa1aaagoroacypotokek 1

SPORTY EKSTREMALNE. Zakończył się sezon krajowy w Biegach z Przeszkodami. To był znakomity rok dla reprezentantów podhalańskiego teamu Podhalańskie Dziki Gorący Potok Szaflary, który wygrał klasyfikacje drużynową Ligi OCR. Sklasyfikowanych zostało 21 drużyn!

„Dziki” wygraną w klasyfikacji generalnej – do której wliczane były wyniki pięciu najlepszych zawodników z każdego teamu z 8 tzw. biegów rankingowych rozegranych na przestrzeni 12 miesięcy – zapewniły sobie rzutem na taśmę, wygraną w ostatnim, wrześniowym biegu. To dało im awans z 3 na 1 miejsce i tym samym tytuł Najlepszego Teamu w Polsce! Tworzyli go: Robert Krzystyniak, Dawid Hajnos, Bartosz Świętek, Piotr Prusak, Kamil Gałdyn oraz Radosław Reczek.

Indywidualnie trzech zawodników Podhalańskich Dzików znalazło się w pierwszej „dziesiątce”. Ubiegłoroczny zwycięzca, Hajnos tym razem był czwarty, Świętek piąty a Krzystyniak siódmy. Piętnaste miejsce zajął Prusak, szesnaste Gałdyn, a dwudzieste pierwsze Reczek.

- Oczywiście jesteśmy zadowoleni. Wygrać klasyfikacje drużynową to duży sukces. Konkurencja była olbrzymia. Wystarczy wspomnieć, że w takiej Husarii jest zrzeszonych blisko 1000 zawodników. Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, przede wszystkim Gorącemu Potokowi z Szaflar i poszczególnym gminom – mówi Krzystyniak.

Sezon krajowy się skończył, ale przed Podhalańskimi Dzikami jeszcze jedno, dużo wyzwanie. Wspomniana szóstaka weźmie udział w Mistrzostwach Świata, które w dniach 19-21 października odbędą się w Londynie.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama