Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Orawianie dominowali na Śląsku!

Reklama

Sport

Orawianie dominowali na Śląsku!

11aaaniedziweidzieorawa1111

SPORTY SIŁOWE. Podczas XIX Pucharu Polski w Katowicach reprezentanci klubu Niedźwiedzie Orawy zdobyli aż 28 medali!

- Wywalczyliśmy I miejsce w klasyfikacji juniorskiej, III w seniorach i najważniejsze: I miejsce w klasyfikacji generalnej! Łącznie z wygraną klasyfikacją generalną podczas Mistrzostw Polski w Cieszynie nadaje nam status najsilniejszego klubu w Polsce 2018r i prawo zamieszczenia złotej gwiazdki nad logotypem klubowym - mówi Jakub Janczy -Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że nasz klub może pochwalić się takim osiągnięciem! Medale zdobyli: ZŁOTO 2x Kamil Biszczak 2x Szymon Bugajski 2x Rafał Harkabuzik Kamil Łaciak senior 2x Jerzy Kwiatkowski Natalia Spytkowska 2x Aleksandra Woźniak 2x Sabina Harkabuzik SREBRO Michał Pukowski Kamil Łaciak Natalia Spytkowska 2x Sara Borówka BRĄZ 2x Patryk Smutek Michał Pukowski Piotr Morzyniec Piotr Kajstura Paweł Szarlej Andrzej Łojas 2x Maria Zborek - dodaje Janczy. 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama