Podhale Region

Wtorek, 20 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 20 Lis 2018 7pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Biegli by uczcić Niepodległą Polskę!

Reklama

Sport

Biegli by uczcić Niepodległą Polskę!

11aabiegniepodleglo11111

SPORT SZKOLNY. W dniu 08.10.2018 r. w Szkole Podstawowej w Waksmundzie odbył się Szkolny Bieg na 100 – lecie dla Niepodległej. Ideą biegu było uczczenie w niekonwencjonalny sposób 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Wzięło w nim udział około 200 uczestników, wśród nich uczniowie i nauczyciele. Dla podkreślenia charakteru biegu zawodnicy ubrani byli w barwy narodowe. Na wyznaczonych trasach Waksmundu mieniły się kolory biało – czerwone. Po zakończeniu biegu dla wszystkich uczestników czekała miła niespodzianka, złote medale, które na pewno będą na długie lata pamiątka tego wydarzenia.

GALERIA Z Biegu

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama