Podhale Region

Wtorek, 20 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 20 Lis 2018 7pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Okradziony z marzeń

Reklama

Sport

Okradziony z marzeń

11aadomailkasas111

SPORTY WALKI. Złość, żal, smutek to tylko niektóre z odczuć jakie towarzyszą Bartłomiejowi Domalikowi po występie w Mistrzostwach Europy w low-kick które wciąż trwają w Bratysławie. Zawodnik Jarosz Fight Club, który był jednym z 9 reprezentantów Polski, zakończył turniej już na pierwszym pojedynku.

Domalik przegrał w mocno kontrowersyjnych okolicznościach, niejednogłośną decyzją (1:2) sędziów, z reprezentantem Turcji Onurem Celikiem.

Rabczanin podkreśla, że moralnie czuje się jednak stu procentowym zwycięzcą tego pojedynku.

- Nie wiem, nie potrafię zrozumieć skąd taka decyzja sędziów. Ja wiem że wygrałem tą walkę. Wszyscy w koło to podkreślali. Czułem to w ringu. Miałem ten pojedynek pod pełną kontrolą. Mieliśmy podgląd na punktację. Pierwszą, drugą i połowę trzeciej rundy prowadziłem. Potem nagle nie wiedzieć czemu moja przewaga zaczęła topnieć. Punktowany były tylko ciosy Turka – podkreśla Domalik, który nie ukrywa wielkiego rozczarowania takim obrotem spraw: - Trzy miesiące przygotowywałem się do Mistrzostw Europy. Trenowałem dwa razy dziennie. Wszystko temu podporządkowałem. I wszystko poszło na marne. Czuję się po prostu oszukany – wyjaśnia zawodnik Jarosz Fight Club, któremu w przygotowaniach do startu w ME pomogły firmy: Słonex 2, Hotel Bystra, Kapturkiewicz.otomoto.pl, Sponti.eu Hot Chicken Bar, Trak Pol, Bakcykl Ink Studio Tatuażu oraz Wójciak Trans.

O wielki pechu może mówić z kolei nowotarżanin Adam Abood Al. Hasani z klubu NKSW Hoły Team, który również miał wystąpić w ME. Przeszkodziły mu tym problemy zdrowotne.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama