Podhale Region

Wtorek, 20 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 19 Lis 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Tenis stołowy I liga. Stanęły na wysokości zadania

Reklama

Sport

Tenis stołowy I liga. Stanęły na wysokości zadania

111aagorce teniso1111

 

TENIS STOŁOWY. Drugie w sezonie zwycięstwo w czwartym mecz rozgrywek grupy południowej I ligi odniosły pingpongistki Gorców Nowy Targ, które we własnej hali pokonały 8:2 LZS Victorię Chróścice.

Dla młodej drużyny z Nowego Targu każdy punkt jest w tym sezonie na wagę złota. Te trzy zdobyte w starciu z drużyną z Chróścic pozwoliły nowotarżankom umocnić się w środkowej części tabeli.

- Było to bardzo ważne dla nas spotkanie, z przeciwnikiem o którym wiedzieliśmy, że jest w naszym zasięgu. Trzeba było to jednak udowodnić przy stole. Presja na dziewczynach była więc spora, ale stanęły na wysokości zadania i cel jakim było zwycięstwo udało się osiągnąć. Wcale, wbrew temu co może sugerować wynik końcowy, nie był to spacerek. Początek zwłaszcza był trudny. Zaczęliśmy od przegranej w pierwszej grze singlowej. W drugiej też szło jak po grudzie. Z czasem jednak dziewczyny zaczęły się rozkręcać co znalazło odzwierciedlenie w wyniku. Rozmiary naszego zwycięstwa przyznam, że dla mnie samego są zaskoczeniem – ocenił trener Gorców, Tomasz Kowalczyk

Gorce Nowy Targ – LZS Victoria Chróścice 8:2

Punkty dla Gorców:

Aleksandra Garb 2,5

Anna Cyrwus 2,5

Zuzanna Kowalczyk 1,5

Kamila Małysiak 1,5.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama