Podhale Region

Wtorek, 20 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 20 Lis 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Fantastyczne występy Hajnosa i Krzystyniaka na Mistrzostwach Świata

Sport

Fantastyczne występy Hajnosa i Krzystyniaka na Mistrzostwach Świata

111aamsgorocypook1111

SPORTY EKSREMALNE. Rewelacyjne wieści nadeszły z Londynu, gdzie trwają Mistrzostwa Świata OCR w biegach przez przeszkody. Dwóch reprezentantów Podhalańskich Dzików Gorący Potok Szaflary stanęło na podium w swoich kategoriach wiekowych!

Szczególne słowa uznania należą się Dawidowi Hajnosowi, który w kategorii wiekowej 20-29 lat najpierw na dystansie 3 kilometrów zdobył tytuł mistrza świata, a nazajutrz na dystansie 15 kilometrów zdobył medal srebrny!

Wicemistrzem świata na dystansie 15 kilometrów w grupie zawodników z przedziału wiekowego 40-49 lat został z kolei Robert Krzystyniak, któremu na 3 kilometry do medalu zabrakło ledwie 14 sekund

Ostatnim akcentem Mistrzostw Świata będzie niedzielny bieg drużynowy.