Podhale Region

Poniedziałek, 17 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 16 Gru 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Jubileuszowa wygrana Rzadkosza

Reklama

Sport

Jubileuszowa wygrana Rzadkosza

111rzakoszlublin111

SPORTY WALKI. Pochodzący z Gliczarowa Górnego bokser Mateusz Rzadkosz podtrzymał miano niepokonanego na zawodowym ringu. W swojej 10 walce Rzadkosz, odniósł 9 zwycięstwo pokonując na Gali w Lublinie jednogłośnie na punkty Ukraińca Valentyna Zbrozheka.

Początkowo rywalem Rzadkosza miał być niezwykle doświadczony (ponad 300 walk w boksie amatorskim) i również niepokonany w zawodowym boksie Grek Tasos Berdesis. Ten jednak kilka dni przed walką uległ wypadkowi, na tyle poważnemu że trafił do szpitala.

Zbrozhek okazał się łatwym „kąskiem” dla Rzadkosza, który od pierwszej do ostatniej sekundy dominował w ringu. Pod koniec drugiej rundy Podhalanin był nawet bliski tego by zakończyć pojedynek przed czasem. Po jego mocny „prawym z góry” Ukrainiec padł na deski i był liczony. Zdołał jednak przetrwać kryzysowy moment i dotrwać do końca ośmiorundowego pojedynku, którego jena wynik końcowy był formalnością. Wygrana Rzadkosza ani przez moment nie była zagrożona, co też znalazło potwierdzenie z werdykcie sędziowskim.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama