Podhale Region

Poniedziałek, 17 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 16 Gru 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Sukcesy karateków na Śląsku

Reklama

Sport

Sukcesy karateków na Śląsku

111aaakaratmckqe1111

SPORTY WALKI. W Katowicach z udziałem reprezentantów Yokuzuny Nowy Targ odbył się IV Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Katowic zorganizowany przez Klub Karate „Najduch Dojo” prowadzony przez sensei Tomasza Najducha.

W turnieju wzięło udział około 280 zawodników i zawodniczek z 22 ośrodków. Rywalizacja sportowa zarówno w konkurencji kata(formy techniczne) jak i kumite (walka) była na wysokim poziomie i wymagała od zawodników wiele determinacji i zawziętości sportowej, aby zdobyć najcenniejsze trofeum. 

Nowotarski Klub karate Yokozuna reprezentowało 5 zawodników: Jan Kamiński. Franciszek Kamiński, Weronika Rudnik, Michał Motyka, Maciej Motyka. Największa determinacją do zwycięstwa wykazał się Jan Kamiński, który zdobył 2 medale: złoto w kata i srebro w kumite bezkontaktowym. Jego brat Franciszek Kamiński również w sporej konkurencji zdeklasował rywali i ostatecznie zajął 2 miejsce w kata, a Weronika Rudnika uplasowała się na 3 miejscu w kumite. Wielkie brawa nalezą się również braciom Motyka, którzy rywalizowali w konkurencjach kumite i wykazali się ogromną siłą ducha walki. Udział w zawodach częściowo został pokryty ze środków pochodzących z dotacji Gminy Miasto Nowy Targ.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama