Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Aleksandra Garb dziewiątą juniorką w Polsce

Reklama

Sport

Aleksandra Garb dziewiątą juniorką w Polsce

11aajuniorki1212

TENIS STOŁOWY. Ostróda była gospodarzem II Grand Prix Polski Juniorów i Juniorek. Dobry występ zaliczyły zawodniczki nowotarskich Gorców.

Aleksandra Garb zakończyła swoje zmagania na miejscu 9, wygrywając tzw. turniej pocieszenia. W meczu który wyeliminował Olę z możliwości awansu do najlepszej "8" turnieju zabrakło zaledwie zdobycia dwóch punktów. W pojedynku z turniejową "4" Natalią Szymczyk, Ola prowadziła w setach 3:2, przegrywając 6 seta 11:9 w decydującym 7 secie Ola przegrała 5:11 i całe spotkanie 4:3.

Tracąc szansę awansu do najlepszej "8" turnieju. Zawody za udane mogą uznać młodsze koleżanki Oli, Zuzia Kowalczyk oraz Ania Cyrwus zakończyły turniej na miejscu 24-32, natomiast Kamila Małysiak na miejscu 57-64. Progres w porównaniu do I Grand Prix zaliczyły wszystkie cztery zawodniczki. Ola na I GPP była 17, Zuzia 56 a Kamila i Ania nie wystąpiły w turnieju głównym czyli były poza 64.

Kiedy Juniorki rywalizowały w Ostródzie najmłodsi Tenisiści Stołowi nowotarskich Gorców rywalizowali w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów który odbył się w Pierzchowie. Turniej wygrał Jan Mrugała, który w całych zawodach nie przegrał seta. 6 miejsce zdobył Bartosz Kowalczyk, najmłodsza zawodniczka turnieju Maja Klag zdobyła miejsce 7, Antoni Kuros zakończył turniej na miejscu 13, natomiast Michał Marduła

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama