dunajec oboz2

PIŁKA NOŻNA. Przygotowujący się do rozgrywek A klasy piłkarze beniaminka Dunajca Ostrowsko wrócili z czterodniowego zgrupowania w Smerekowcu. W jego trakcie rozegrali trzy mecze sparingowe, których bilans to jedno zwycięstwo, jedna porażka i jeden remis.

- Bardzo pożytecznie spędziliśmy czas. Mieliśmy świetne warunki. Chłopcy mieli wszystko zagwarantowane i mogli skupić się tylko i wyłącznie na ciężkim treningu. Miałem do dyspozycji 22 zawodników, z których każdy bardzo sumiennie podchodził to zajęć. To na pewno przyniesie efekty w lidze – uważa trener Dunajca Tomasz Wróbel.

W pierwszym spotkaniu sparingowym Dunajec przegrał 4:5 z A klasowym zespołem Uście Gorlickie (bramki dla Dunajca: Młynarczyk, Żegleń, Magulski, Zawada), następnie pokonał A klasowy zespół Torcida Smerkowiec 5:2 (bramki: Młynarczyk 3, D. Ludzia, Magulski) a na koniec zremisował z 2:2 z piątoligową Kobylanką (bramki: T. Żegleń, D. Ludzia).

Teraz przed zespołem z Ostrowska rywalizacja w ramach rozgrywek o Puchar Wójta gminy Nowy Targ a następne spotkanie sparingowe ostrowianie rozegrają 3 sierpnia z Podhalem Nowy Targ.