szaflary 7

PIŁKA NOŻNA. W meczu sparingowym rozegranym na stadionie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem , gospodarze czwarto ligowy zespół KS Zakopane zremisował 1-1 z zespołem z ligi okręgowej LKS Szaflary.

- Zawodnicy z Szaflar podeszli do tego spotkania, jak do mecz o punkty. Z naszej strony było za dużo straconych piłek. Było widać po zawodnikach zmęczenie codziennymi treningami. Próbowaliśmy nowego ustawienia 4-3-3. Moi zawodnicy pierwszy raz w życiu zagrali w tym ustawieniu, więc błędy się mnożyły. Trzeba dalej doskonalić ten system gry, grać krótkimi dokładnymi podaniami, wygrywać pojedynki jeden na jednego i szybko przechodzić z obrony do ataku. Z testowanych zawodników Flasińki i Dudzik zagrali poprawnie a na 4 oceniam występ nominalnego napastnika Łukasza Stępnia na pozycji stopera. Czeka nas dużo pracy, ale początki zawsze są trudne – powiedział dla serwisu kszakopaneksz.futbolowo.pl trener zakopiańczyków Marian Tajduś

- Był to dla nas bardzo pożyteczny sparing z mocnym przeciwnikiem. Z gry mojej drużyny jestem zadowolony. Chłopaki mając w pamięci ostatnią ligową porażkę z drużyna Zakopanego wyszli na mecz bardzo skoncentrowani. Uważam, że wynik remisowy jest bardzo sprawiedliwy były momenty w tym meczu gdzie Zakopane przeważał, ale były i takie ze to my dyktowaliśmy warunki gry na boisku. W meczu testowaliśmy zawodnika z Klikuszowej Antolca i myślę, że chłopak ten do nas dołączy. Nie ustajemy oczywiście w poszukiwaniu jeszcze jednego lub dwóch napastników – stwierdził z kolei trener Szaflar Stanisław Budzyk.

KS Zakopane – LKS Szaflary 1:1 (0-0)
0-1 Modła 84, 1-1 Frasunek 88.
Zakopane: Kożuch (46 Paszuda) - Flasiński (46 Dudzik 85 Babicz), Floryn (78 Sawina), Pękala (80 Stępień), Babicz (78 Flasiński), - Drabik (45 Bukowski), Frasunek, Leniewicz, Stępień (73 Gut), Król (63 Karkoszka) – Wesołowski.
Szaflary: Szczepaniec (46 Cisoń) – Hajnos, Rusnak, Babon, Czernik, Kuranda, F. Kamiński, Gałdyn, P. Kamiński, Mrugała, Antolec oraz Strama, Modła, Marek .