razem pomzzmy SzarotkomW imieniu klubu hokejowego MMKS „Podhale" Nowy Targ oraz środowiska hokejowego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie dla nowotarskiego hokeja.

Kilka tygodni temu podjęłam trudne zadanie pomocy nowotarskim „Szarotkom", które przez prawie 80 lat istnienia Klubu przysparzały chluby Miastu i Podhalu, stając się najbardziej rozpoznawalną, nie tylko w Polsce, ich marką. Jako prezes Klubu MMKS Podhale Nowy Targ będę starała się zjednoczyć wokół nowotarskiego hokeja wszystkich jego sympatyków, co jest warunkiem powodzenia mojego zdania. Dlatego też proszę nawet o symboliczne i jednorazowe wsparcie finansowe dla tych działań, a jeżeli to możliwe, o przystąpienie do Klubu „100" najwierniejszych sympatyków Podhala i zadeklarowanie wpłacania co miesiąc, przez cały rok określonej kwoty. Pomoże to nie tylko na wydźwignięcie I drużyny Szarotek z I ligi do Ekstraklasy, ale i na zapewnienie właściwego procesu szkolenia i wychowania młodego pokolenia hokeistów. Podając numer konta bankowego MMKS „Podhale" Nowy Targ, liczę na Państwa pomoc i wsparcie, z góry za nie dziękuję.

Bank Spółdzielczy O. w Nowym Targu, nr rachunku: 94 8812 0005 0000 0000 0101 0002

Zapraszam również do kontaktu osobistego w biurze ul. Parkowa 14, I piętro lub poprzez stronę internetową www.mmks-podhale.pl