Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Oświadczenie władz MMKS Podhale Nowy Targ

Reklama

Oświadczenie władz MMKS Podhale Nowy Targ

111AAAAZarząd MMKS Podhale

Hokej. Po rezygnacji przed kilkoma dniami z funkcji prezesa MMKS Podhala Tomasza Handzla, do dymisji podali się pozostali członkowie wybranek 21 listopada zarządu.

Poniżej oświadczenie wydane przez zarząd:

Szanowni Państwo.

W poprzednim tygodniu do dymisji podał się Prezes Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale Nowy Targ Tomasz Handzel. Na zebraniu Zarządu po przedstawieniu przez Prezesa argumentacji swojej decyzji Zarząd przyjął tą decyzję jednogłośnie.

Z racji tego, iż zostaliśmy członkami zarządu MMKS Podhale Nowy Targ jako zespół prowadzony przez Prezesa Tomasza Handzla, naturalną konsekwencją jego dymisji jest również zrzeczenie się funkcji przez nas.

Na dzień dzisiejszy, osobą pełniącą obowiązki Prezesa MMKS Podhale Nowy Targ jest Wiceprezes - Ryszard Łukasik, aż do dnia Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków MMKS Podhale Nowy Targ.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy również zaapelować do wszystkich kibiców Podhala, o wykorzystanie swojej energii, czasu oraz środków na wsparcie klubu w tym trudnym okresie.

Wsparcie finansowe dla klubu można kierować bezpośrednio na konto bankowe:

24 8812 0005 0000 0000 0101 0001

Na konto w ramach programu Patronite - https://patronite.pl/mmks_podhale


Dodatkowo, zachęcamy do przekazywania 1% PIT na nasz klub - KRS MMKS Podhale Nowy Targ: 0000247422


Prosimy o wyrozumiałość oraz uszanowanie naszej decyzji.

Z wyrazami szacunku,

Członkowie Zarządu MMKS Podhale Nowy Targ


Ryszard Łukasik,

Mariusz Rozmus,

Artur Kasperek,

Mariusz Wcisło,

Dariusz Kwak

Wstępnie wybory nowych władz przewidziane są na marzec. 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama