Podhale Region

Wtorek, 21 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 21 Lis 2017 4am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Przybyło trenerów na Podhalu, Spiszu i Orawie

Reklama

Przybyło trenerów na Podhalu, Spiszu i Orawie

11aatrenerzykurs111


PIŁKA NOŻNA. W miniony weekend zakończył się kurs trenerski UEFA C organizowany przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej przy współpracy z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej w Krakowie. 30 uczestników pozytywnie zaliczyło egzamin praktyczny oraz ustny teoretyczny.

To oznacza że nasz region wzbogacił się o 30 nowych trenerów. Licencja trenerska UEFA C uprawnia ich do prowadzenia zespołów piłkarskich w klasach A – C a także trenowania dzieci do lat 12. Przewodniczącym komisji egzaminacyjnej był: Maciej Huzarski przedstawiciel z PZPN, członkami komisji byli: Mariusz Jop, Robert Mazanek, Henryk Duda, Michał Królikowski

- Jestem pod wrażeniem poziomu wiedzy kursantów oraz ich ambicji, planów, które zakładają szkolenie od podstaw dzieci i młodzieży na tak ciężkim terenie, jakim jest Podhale, Spisz i Orawa – przyznał Huzarski. Kurs zamknął Prezes Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej Jan Kowalczyk oraz wiceprezes ds. szkolenia Gabriel Szumal.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama