Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Siekliński zwolniony z Podhala

Reklama

Siekliński zwolniony z Podhala

11sieklazwolniony11

PIŁKA NOŻNA. 50 - letni szkoleniowiec, który jeszcze wczoraj prowadził nowotarżan w wygranym 3:1 z Popradem Muszyna meczu Pucharu Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz, rozstaje się z klubem po 8 miesiącach pracy.

Sieklińskiego zabrakło już na dzisiejszym popołudniowym treningu. Zajęcia prowadził jego dotychczasowy asystent Grzegorz Hajnos, któremu też zarząd powierzył prowadzenie zespołu do końca bieżącego sezonu.

Jak się można łatwo domyślać powodem rezygnacji z usług trenera Sieklińskiego były słabe wyniki, jakie zespół pod jego wodzą notował w rundzie wiosennej.

Łącznie Siekliński prowadził Podhale w 21 ligowych spotkaniach. Ich bilans to 8 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama