podhaleee

PIŁKA NOŻNA. Olbrzymie zainteresowanie wzbudziły stroje w jakich na w niedzielnym meczu przeciwko Turbaczowi Mszana Dolna wybiegli gracze Nowotarskiego Klubu Sportowego Podhale. Otóż na przedzie koszulek, w najbardziej widocznym miejscu pojawiła się reklama firmy Wojas. Czyżby znany nowotarski biznesmen po rozstaniu się z hokejem zaczął inwestować w nowotarski futbol?

- Firma Wojas jest na ten moment jednym z wielu naszych partnerów. Nie doszukiwałbym się tu żadnych sensacji - wyjaśnia prezes NKP Grzegorz WronaZainteresowanie naszym klubem ze strony Pana Wojasa pojawiło się tuż po naszym awansie do ligi okręgowej. Wówczas pojawiły się jego pierwsze deklarację o pomocy finansowej. Teraz one nabrały realnych kształtów. Na chwilę obecną umowa ma charakter partnerski i dotyczy wsparcia finansowego pierwszej drużyny do końca bieżącego sezonu. A co będzie dalej czas pokaże. Na pewno to od nas samych, od wyników piłkarzy czy pracy działaczy zależy czy takie firmy jak firma Wojas zwiążą się z nami na dłużej.

Wiesław Wojas już w przeszłości inwestował w piłkę. W latach 90 tych przez krótki czas był tytularnym sponsorem święcącego wówczas największe swoje triumfy Huraganu Waksmund.