Podhale Region

Piątek, 19 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 19 Sty 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Sześciu wygranych

Reklama

Sześciu wygranych

11aatesmecz3111

PIŁKA NOŻNA. 22 zawodników wzięło udział w zorganizowanym przez NKP Podhale Nowy Targ „test meczu”. Miał on na celu wyłowić zawodników, którzy mogliby wzmocnić szeregi nowotarżan już w zbliżającym się sezonie 2017/2018 3 ligi.

- Pomysł się sprawdził i spotkał się z dużym zainteresowaniem. Część zawodników sama się do nas zgłosiła, ale byli też tacy, których sami zaprosiliśmy. Przyznam, że było w kim wybierać. Większość z tych chłopaków prezentowała już całkiem niezłe umiejętności – przyznał trener Podhala, Tomasz Kulawik.

W akcji zobaczyliśmy zawodników z wielu części Polski. Większość z nich była w wieku młodzieżowca czyli z roczników 1997 i 1998, co też miało bardzo istotne znaczenie: - Obecnie mamy w kadrze jedynie pięciu młodzieżowców, w tym dwóch bramkarzy. Potrzebujemy ich więcej - mówi Kulawik.

Ostatecznie wpadło mu w „oko” sześciu zawodników, którym chce przyglądnąć się raz jeszcze. – Zaprosiliśmy ich na środę. Dokooptujemy do nich jeszcze grupę kolejnych pięciu testowanych m.in. z Podbeskidzia Bielsko Biała i ta „jedenastka” zmierzy się w wewnętrznej gierce z zawodnikami z pierwszej drużyny. Po tym spotkaniu podejmiemy decyzję ilu i których zawodników będziemy chcieć pozyskać – podkreśla opiekun nowotarżan.

GALERIA Z Test Meczu

Trener rzez jasna nie chciał zdradzić nazwisk ze swojej listy, ale raczej na pewno znalazł się na niej Sebastian Dziedzic, który wywarł największe wrażenie na obserwatorach „test meczu”. To 23 – letni wychowanek Resovii Rzeszów, który w ostatnim sezonie rozegrał 24 mecze w rozgrywkach III ligi, zdobywając w nich 9 goli. 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama