Podhale Region

Czwartek, 27 lipiec 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 26 Lip 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Mrózek w Wierchach

Reklama

Mrózek w Wierchach

11aamrozek112

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Wierchów Rabka występujący w rozgrywkach podhalańskiej A klasy mają nowego trenera. Został nim Franciszek Mrózek, który ostatnio prowadzuł drużynę Sokoła Słopnice z ligi okręgowej.

Mrózek w Rabce zastąpił Mariana Tajdusia, który zrezygnował z tej funkcji w trakcie trwania rundy wiosennej ubiegłego sezonu.  W przeszłości Mrózek pełnił też rolę szkoleniowca m.in. Turbacza Mszany Dolnej, Orkana Szczyrzyc i KS Tymbarku.  Wierchy sezon 2016/2017 zakończył na 2 miejscu w rozgrywkach podhalańskiej A klasy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama