Podhale Region

Piątek, 15 grudzień 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 14 Gru 2017 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Unihokej. 58 bramek w dwóch meczach!

Reklama

Unihokej. 58 bramek w dwóch meczach!

11aaaapodhltrzebunia1111

UNIHOKEJ. W weekend grała też ekstraklasa kobiet. Trzy zwycięstwa i jedna porażka to bilans występów dwóch drużyn MMKS Podhala Nowy Targ.

„Jedynka” mierzyła się na własnym parkiecie z PUKS Trzebinią. Pierwsze spotkanie nowotarżanki wygrały 6:3. W połowie meczu prowadziły już 3:0. Co prawda później to rywalki zdobyli dwa z rzędu gole, ale to tyko podrażniło góralki, które w odstępie 10 minut dołożyły trzy kolejne trafienia, co rozstrzygnęły losy tego spotkania. Rewanż też zaczął się po myśli nowotarżanek, które już w 2 min objęły prowadzenie i to grając w liczebnym osłabieniu. To jednak jak się okazało były miłe, złego początki. Jeszcze w pierwszej tercji Podhalanki straciły kontrolę nad tym meczem. Po 20 minutach przegrywały 1:3 i jak się okazało ta różnica dwóch bramek okazała się kluczowa dla końcowego rozstrzygnięcia. Kolejne dwie tercji to gra bramka za bramkę. Ostatecznie nowotarżanki przegrały to starcie 8:10, ponosząc pierwszą w sezonie porażkę.

- Pierwsze spotkanie szybkie, wyrównane. Udało nam się go ustawić, ale potem kara sprawiła, iż rywalki zdobyły gola, a potem drugiego. Nam zaczęło brakować sił. Dopiero w końcówce trzeciej tercji złapaliśmy drugi oddech, który pozwolił nam ponownie odzyskać kontrolę nad meczem. W rewanżu zabrakło siła, ale nie tylko. Tyle bramek stracić u siebie chluby zespołowi nie przynosi. Kluczowe były osłabienia. Nie potrafiliśmy się obronić. Gralo nam się trudno, bo zaczęliśmy źle i musieliśmy gonić wynik. Od drugiej tercji nastąpiła wymiana ciosów. W niej rywalki były skuteczniejsze i potrafiły wykorzystać osłabienia. My popełnialiśmy mnóstwo błędów – ocenił trener Podhala I, Jacek Michalski.

Druga drużyna MMKS Podhala w wyjazdowych starciach z absolutnym outsiderem rozgrywek drużyną LUCE Bielsko Biała urządziła sobie festiwal strzelecki. Nowotarżanki łącznie w obu meczach zdobyły 58(!) goli, tracąc ledwie 2. Wyniki 28:0 i 30:2 mówią same za siebie.

MMKS Podhale Nowy Targ I – PUKS Trzebinia 6:3 (1:1, 2:1, 3:2) i 8:10 (1:3, 3:3, 4:4)

Bramki dla MMKS Podhale: I mecz: Rogala 2, Białoń, Rokicka, Kubowicz, Węgrzyn. II mecz: Fuła 3, Rogala 2, Rokicka, E. Bryniarska, Krzystyniak.

Podhale: Jachymiak (Niemiec) – Siuta, Bryniarska, Fuła, Bugajska, Krzystyniak, Rogala, Kubowicz, Węgrzyn, Rokicka, Jasion, Jachymiak, Białoń.

LUCE Bielsko Biała – MMKS Podhale II Nowy Targ 0:28 (0:11, 0:7, 0:10) i 2:30 (1:10; 1:13, 0:7)

Bramki dla MMKS Podhale: I mecz: Mamak 9, Timek 6, Fryźlewicz 5, Florczak 4, Florek 2, Kowalczyk, samobójcza. II mecz: Timek 7, Florek 6, Florczak 5, Mamak 4, Kowalczyk 4, Fryźlewicz 3, Ulman.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama