Podhale Region

Środa, 18 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Gazda rozgromił outsidera

Reklama

Gazda rozgromił outsidera

AAAA111gazdalodz

HOKEJ. Efektowne zwycięstwo w rozgrywkach grupy południowej II ligi odnieśli hokeiści Gazdy Team Nowy Targ. Nowotarżanie na własnym lodowisku wygrali z najsłabsza w lidze drużyną ŁKH Łódź 20:4.

Wynik końcowy jest najlepszym komentarzem do tego co działo się na tafli.

Nowotarżanie tą wygraną zmazali plamę, jaką zostawili po sobie w pierwszej spotkaniu z tą drużyną, które wówczas zremisowali 8:8

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że mamy coś do udowodnienia po tamtym spotkaniu. Przede wszystkim samym sobie. Byliśmy mocno zmotywowani i to dało efekt. Konsekwentnie realizowaliśmy założenia taktyczne. Świetnie zagrała pierwsza formacja na czele z Mariuszem Jastrzębskim, który 6 bramkami potwierdził, że jest naszą wiodącą postacią – ocenił kapitan Gazdy, Dominik Cecuła.

W tabeli Gazda zajmuje miejsce 3.

KH Gazda Team Nowy Targ – ŁKH Łódź 20:4 (6:1, 7:2, 7:1)

Bramki dla Gazdy: Jastrzębski 6, Kmiecik 4, K. Sulka 4, Wielkiewicz 2, Cecuła 2, Szmal, Puławski.

Gazda: Słowakiewicz – Cecuła, Gabryś, Jastrzębski, Kmiecik, K. Sulka – Smarduch, Puławski, Iskrzycki, Pajerski, Wielkiewicz – D. Sulka, Szumal, Przybyło, Tylka.

Fot. Maciej Gębacz

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama