Ostatnia aktualizacjaWt, 16 Sty 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Unihokej. Wiatr w ćwierćfinale MP

Unihokej. Wiatr w ćwierćfinale MP

11aawiatrtorun111

UNIHOKEJ. Unihokeiści Wiatr Ludźmierz awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. W meczach 1/8 podopieczni Rafała Pelczarskiego dwukrotnie ograli na wyjeździe TLU Kala Izolacje Toruń w rozmiarach 10:4 i 9:2.

W pierwszym spotkaniu Wiatr przez pierwsze dwie tercje miał spore problemy z tym by swoją przewagę przełożyć na wynik. „Worek z bramkami” rozwiązał się w ostatnich 20 minutach. Tę cześć spotkania Wiatr wygrał 6:2.

W rewanżu z kolei kluczowa dla jego losów okazała się druga odsłona, wygrana przez Wiatr 5:0.

- W pierwszym spotkaniu zrobiliśmy z bramkarza gospodarzy bohatera. Tradycyjnie mieliśmy problemy ze skutecznością. Nazajutrz już był lepiej. Zagraliśmy dobrze zarówno w ataku i w obronie – podsumował trener Wiatru, Rafał Pelczarski.

Teraz przed zespołem z Ludźmierza poprzeczka idzie w górę. W ćwierćfinale ich rywalem będzie obrońca tytułu drużyna MUKS Zielonka.

TLU Kala Izolacje Toruń – Wiatr Ludźmierz 4:10 (1:2, 1:2, 2:6) i 9:2 (2:0, 5:1, 2:1)

Bramki dla Wiatru: I mecz: Szal 3, Słowakiewicz 2, Widurski 2, Karol Pelczarski, Luberda, Hamrol . II mecz: Słowakiewicz 4, Karol Pelczarski 2, Hamrol, Szal, Cyrwus.

Wiatr: Udziela (Kompreda) – Hamrol, Szal, Karol Pelczarski, Słowakiewicz, Zacher, Jachymiak, Lasyk, Niziołek, Widurski, Konrad Pelczarski, K. Jaskierski, J. Jaskierski, Cyrwus, Luberda, Zapotoczny.