Podhale Region

Środa, 17 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 16 Sty 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Wychowanek Huraganu Waksmund powalczy o miejsce w składzie rewelacji ekstraklasy

Reklama

Wychowanek Huraganu Waksmund powalczy o miejsce w składzie rewelacji ekstraklasy

11aadanielaswks1111

PIŁKA NOŻNA. Daniel Wajsak znalazł się w gronie 27 zawodników Górnika Zabrze, którzy dzisiaj wyjechali na zgrupowanie do czeskiego Kravare.

19 letni Wajsak jest wychowankiem Huraganu Waksmund, z którego w 2013 roku trafił do grup młodzieżowych właśnie klubu z Zabrza.

W rundzie jesiennej bieżącego sezonu był on wiodącą postacią trzecioligowych rezerw Górnika, gdzie pełnił rolę kapitana. Grał zazwyczaj na pozycji środkowego obrońcy, bądź defensywnego pomocnika. Na 17 spotkań wystąpił w 16. Zdobył 1 bramkę.

Już wcześniej Wajsak kilkukrotnie uczestniczył w treningach pierwszej drużyny. Teraz przed nim kolejna szansa by pokazać się przed trenerem Marcinem Broszem, który już wielokrotnie dowiódł że nie boi się stawiać na młodych zawodników.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama