Podhale Region

Poniedziałek, 16 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Piłka nożna. Akcja "wiosna" rozpoczęta

Reklama

Piłka nożna. Akcja "wiosna" rozpoczęta

111aaaprzypodhle2018111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze NKP Podhala Nowy Targ rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek 3 ligi. Na pierwszym, poniedziałkowym treningu pojawiło się 20 zawodników.

Zajęcia , pod nieobecność przebywającego na kursie UEFA Pro pierwszego szkoleniowca Janusza Niedźwiedzia, prowadził jego nowy asystent Marcin Zubek.

Jeżeli chodzi o kadrę zespołu to w porównaniu z rundą jesienną brakowało jedenastu zawodników. Oprócz tych z których usług zrezygnowano (Grzegorz Silczuk, Mikołaj Tracz, Jarosław Potoniec, Bartłomiej Pająk, Michał Czubin, Jakub Luberda, Mariusz Różalski), nie było także Rafała Komorka i Michała Przemyka, którzy sami podjęli decyzję o rezygnacji z gry w Podhalu oraz kontuzjowanego Konrada Bucia (najprawdopodobniej trafi na wypożyczenie do Watry Białka Tatrzańska) i przesuniętego do drużyny juniorów Wojciecha Kobylarczyka.

Były dwie „nowe” twarze. Pierwsza nowa postać to Jakub Kasperczyk z KS Zakopane, nazwisko drugiego zawodnika owiane jest na razie tajemnicą. Trenowali też dwa juniorzy: Daniel Bałos i Kacper Wybrańczyk.

Kolejni kandydaci do wzmocnienia Podhala mają pojawiać się w trakcie kolejnych treningów i meczów kontrolnych. Z naszych informacji wynika, że w kręgu zainteresowań nowotarżan jest m.in. Dawid Dynarek z Soły Oświęcim.

Pierwszy sparing nowotarżanie maja zaplanowany na 20 stycznia z Limanovią Limanowa, choć trwają jeszcze poszukiwania sparingpartnera na 17 stycznia. Potem nowotarżanie zagrają kolejno z Glinikiem Gorlice (27 stycznia), Podbeskidziem Bielsko Biała (31 stycznia), Wiślanami Jaśkowice  i słowackim Popradem (3 lutego), Spiską Nową Wsią (10 luty) i Lubaniem Maniowy (3 marca).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama