Podhale Region

Poniedziałek, 19 luty 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 19 Lut 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Lubań straci kluczowego zawodnika?

Reklama

Lubań straci kluczowego zawodnika?

11aaglinikbasisty111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Lubania Maniowy 30 stycznia rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. Wszystko wskazuje na to, że z zespołu odjedzie Sławomir Basisty.

23 – letni napastnik najprawdopodobniej przeniesie się do ligowego rywala Lubania, Glinika Gorlice, który wiosną pod wodzą Grzegorza Hajnosa ma walczyć o najwyższe cele. Pomóc ma w tym właśnie Basisty, który od kilku sezonów zalicza się do grona najlepszych i najskuteczniejszych zawodników Lubania. W sezonie 2016/2017 sięgnął nawet po koronę króla strzelców.

- Myślę, że już najwyższy czas na nowe doświadczenie i wyzwanie. Chciałbym się sprawdzić w nowym środowisku – tłumaczy swoje powody o odejściu z Maniów, Basisty.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama