Podhale Region

Czwartek, 16 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaCz, 16 Sie 2018 2pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Szlifują taktykę

Reklama

Szlifują taktykę

1111podhaleoboz111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze NKP Podhala Nowy Targ od poniedziałku przebywają na obozie w miejscowości Szalowa. Potrwa on do piątku.

- Mamy tutaj komfortowe warunki do pracy. Dwa razy dziennie trenujemy na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, przykrytym balonem. Skupiamy się głównie nad taktyką, ale też pracujemy nad motoryką – mówi trener Podhala, Janusz Niedźwiedź, który ma do dyspozycji 19 zawodników. W tej grupie są pozyskani Dawid Dynarek oraz Eryk Niemira, a także Szymon Kuźma, którego wypożyczenie z Sandecji Nowy Sącz działacze Podhala finalizują. Brakuje za to kontuzjowanego Michała Bedronki. Z urazem zmaga się również Sebastian Dziedzic.

Obóz kończy się w piątek, a w sobotę Podhalanie zagrają kolejne sparingowe spotkanie, z drugoligowym słowackim zespołem Spiską Nową Wieś. Być może pojawią się w nim kolejni, testowani przez nowotarżan zawodnicy – Jeżeli już, to może jeden, albo dwóch. Nie chcemy testować większej ilości. Zależy nam już na tym by w tych kolejnych meczach sparingowych grać już optymalnym zestawieniem. Co nie znaczy, że nie rozglądamy się za wzmocnieniami. Szukamy jednak już zawodników na określonym poziomie – podkreśla Niedźwiedź.

Kadra Podhala na Obozie w Szalowej

Mateusz Szukała, Szymon Kudła, Eryk Niemira, Mikołaj Gorzelański, Patryk Skóbel, Daniel Bałos, Peter Drobnak, Błażej Cyfert, Artur Pląskowski, Arkadiusz Lewiński, Sebastian Świerzbiński, Dawid Dynarek, Sebastian Dziedzic, Przemysław Piwowarczyk, Marcin Przybylski, Szymon Kuźma, Adrian Ligienza, Michał Niemira, Daniel Barbus.

Sztab szkoleniowy: Janusz Niedźwiedź (I trener), Marcin Zubek (II trener), Arkadiusz Marczyk (kierownik), Artur Pustułka (fizjoterapeuta).

fot. Arkadiusz Marczyk 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama