Podhale Region

Piątek, 23 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 23 Mar 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Podhale wzmacnia się kosztem ligowego rywala

Reklama

Podhale wzmacnia się kosztem ligowego rywala

111miziakkasas11111

PIŁKA NOŻNA. Wszystko wskazuje na to, że nowym zawodnikiem NKP Podhala Nowy Targ zostanie Marek Mizia, który rundę jesienną spędził w drużynie MKS Trzebinia Siersza.

Potwierdził to na łamach portalu internetowego przelom.pl prezes klubu z Trzebini.

- Zawodnik od dłuższego czasu nosił się z zamiarem odejścia do Podhala Nowy Targ. Dogadaliśmy się z tym klubem, do którego Marek przejdzie na zasadzie transferu definitywnego - informuje prezes MKS Jacek Augustynek.

25 letni dziś Mizia karierę rozpoczął w Hejnale Krzyszkowice. Potem był zawodnikiem m.in. Dalinu Myślenice, Puszczy Niepołomice, Limanovi Limanowa, Garbarni Kraków i Sosnowianki Stanisław Dolny.

W rundzie jesiennej bieżącego sezonu Mizia wystąpił w 17 meczach, w który zdobył 4 bramki, a jedną z nich w wygranym przez trzebinian 4:1 meczu z Podhalem.

Fot. przelom.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama