Podhale Region

Czwartek, 16 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaCz, 16 Sie 2018 2pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Watra bez Majerczyka

Reklama

Watra bez Majerczyka

11aamjaerodchodzi111

PIŁKA NOŻNA. Po 3 latach bramkarz Krystian Majerczyk odchodzi z Watry Białka Tatrzańska i przenosi się do grającej w 4 lidzeczeskiej (odpowiednik polskiej 3 ligi) drużyny Lokomotivu Petrovice.

- Chciałem coś zmienić. Spróbować czegoś nowego. Czas spędzony w Watrze, będę wspominał bardzo miło. – krótko wyjaśni powody swoje decyzji 25 letni golkiper, który w przeszłości występował też m.in. w Lubaniu Maniowy i Beskidzie Andrychów. Z Watrą Majerczyk sięgnął po Puchar Polski na szczeblu PPPN, będąc jednym z głównych bohaterów wygranego w rzutach karnych meczu finałowego z KS Zakopanem.

Po odejściu Majerczyka, Watra została z jednym bramkarzem, Dawidem Możdżeniem.

- Decyzja Krystiana troszkę nas zaskoczyła, ale też po części ją rozumiem. Dlatego nie mam żadnego żalu do niego. Rozglądamy się za nowym bramkarzem. Pojawili się już pierwsi kandydaci. Myślę, że w sobotnim sparingu będziemy kogoś testować na tej pozycji – mówi prezes Watry, Andrzej Rabiański.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama