Podhale Region

Piątek, 23 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 23 Mar 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Dramat Basistego

Reklama

Dramat Basistego

111konzuzjbasity1111

PIŁKA NOŻNA. Zerwane więzadła krzyżowe i naderwane boczne w prawej nodze. Tak paskudnej kontuzji nabawił się Sławomir Basisty, były zawodnik m.in. Wiatru Ludźmierz, Porońca Poronin i Lubania Maniowy, który wiosną nosił się zamiarem gry w czwarto ligowym Gliniku Gorlice.

To właśnie w jednym ze spotkań kontrolnych gorliczan, Basisty po ostrym ataku jednego z rywali doznał tej kontuzji, która wyklucza go z gry na co najmniej pół roku. W najbliższym czasie 23 latek przejdzie operacją rekonstrukcji kolana.

- Nie jest łatwo, ale staram się myśleć pozytywnie. Czekam na operację, a potem wiem, że muszę dużo pracy włożyć w rehabilitacją, ale wierzę że wrócę mocniejszy – podkreśla Basisty.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama