Podhale Region

Poniedziałek, 20 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 19 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Belavskis wyrzucony z Podhala!

Reklama

Belavskis wyrzucony z Podhala!

111aaa blesakc111dddd

HOKEJ. Aleksandrs Belavskis nie jest już trenerem hokeistów TatrySki Podhale Nowy Targ. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że po sobotnim meczu półfinałowym z GKS Tychy, Łotysz został dyscyplinarnie pozbawiony tej funkcji.

Nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale Ci co interesują się losami nowotarskiego klubu wiedzą co leży u podstaw zwolnienia Belavskisa.

Funkcję pierwszego szkoleniowca „Szarotek” już do końca sezonu sprawował będzie Rosjanin Andriej Parafinow, który od kilku tygodni był asystentem Belavskisa.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama