Podhale Region

Wtorek, 23 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Nie będzie odwetu. Kibice z Tychów obejrzą mecze w Nowym Targu.

Reklama

Nie będzie odwetu. Kibice z Tychów obejrzą mecze w Nowym Targu.

111aaaakibicepodel11

HOKEJ. Komunikat Zarządu KH Podhale Nowy Targ odnośnie udziału fanów GKS Tychy w meczach półfinałowych rozgrywanych w Nowym Targu.

Zarząd Klubu KH Podhale Nowy Targ wyraża ubolewanie z powodu zachowań klubów Polskiej Hokej Ligi w fazie play-off, polegających na dyskryminowaniu kibiców przyjezdnych poprzez podnoszenie dla nich cen biletów czy uniemożliwianiu obejrzenia spotkań. Wbrew kierowanym do nas oczekiwaniom, aby zastosować podobne restrykcje wobec kibiców przyjezdnych, oświadczamy, że: NIE będziemy powielać niezgodnych z nami decyzji innych Klubów. Wszystkim miłośnikom hokeja życzymy udanych sportowych wrażeń oraz zapewniamy, że bez względu na miejsce zamieszkania i sympatie hokejowe, kibice traktowani będą równo, zgodnie z prawem i duchem sportu.

Jednocześnie władze KH Podhale informują, że ilość biletów dla kibiców z Tychów będzie ograniczona.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama