Podhale Region

Piątek, 22 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaCz, 21 Cze 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Kto trenerem Podhala? Jest czterech kandydatów

Reklama

Kto trenerem Podhala? Jest czterech kandydatów

111aaapodhalektotrenerem1111

HOKEJ. – Dajemy sobie czas do końca kwietnia, ale niewykluczone że decyzja zapadnie wcześniej – mówi Agata Michalska, prezes TatrySki Podhala pytana o to kto będzie trenerem zespołu w sezonie 2018/2019.

Wedle jej słów na dzisiaj jest czterech kandydatów. Jedno nazwisko jest oczywiste, to Andriej Parfionow, który prowadził zespół w końcówce minionego sezonu i wywalczając z nim brązowy Medal Mistrzostw Polski.

Z Andriejem spotkaliśmy się dzisiaj. Odbyliśmy pierwsze niezobowiązujące rozmowy. On przedstawił swoje oczekiwania i wstępną wizję budowy zespołu, my przedstawiliśmy mu swoje warunki – wyjaśnia Michalska, która trzech pozostałych nazwisk nie chce zdradzić. Nam udało się ustalić, że rozważana jest m.in. opcja Skandynawska.

Prezes Michalska jednocześnie stanowczo zdementowała pojawiające się w kuluarach informacje jakoby jednym z kandydatów do objęcia funkcji trenera zespołu był Rosjanin Igor Zacharkin, w przeszłości selekcjoner reprezentacji Polski.

Owszem pan Zacharkin zgłosił akces prowadzenia zespołu, ale to było w zeszłym sezonie, po rezygnacji Marka Ziętary. Nie byliśmy jednak w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Jeżeli chodzi o teraz, to nie ma takiego tematu – zaznacza prezes Michalska, która także w temacie budowy zespołu na ten moment nie ma wiele do powiedzenia: - Teraz jest czas intensywnych rozmów z zawodnikami. Każdego dnia z kimś się spotykamy. Pocieszające jest to że na dzisiaj nikt nie zadeklarował nam że chce odejść – podkreśla szefowa „Szarotek”

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama