Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Trzy mecze bez kapitana

Reklama

Trzy mecze bez kapitana

111nawrtopauza111

 

PIŁKA NOŻNA. Najbliższe trzy mecze w rozgrywkach 3 ligi piłkarze Podhala Nowy Targ będą sobie musieli radzić bez swojego kapitana, Michała Nawrota. To skutek kary nałożonej przez WGiD za czerwoną kartkę jaką zawodnik ten zobaczył w ostatniej kolejce.

To duża strata dla zespołu, bowiem w dotychczasowych meczach Nawrot był wiodąca postacią w linii pomocy i etatowym wykonawcą stałych fragmentów gry.

Na szczęście do pełni sił, po kontuzji z meczu z Unia Tarnów, wrócił już Adrian Ligienza. Z urazem zmaga się za to Przemysław Piwowarczyk i jego występ w sobotnim meczu przeciwko MKS Trzebini jest raczej wykluczony.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama