Podhale Region

Poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 24 Wrz 2018 2pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Pierwsza liga (jeszcze) nie w tym sezonie

Reklama

Pierwsza liga (jeszcze) nie w tym sezonie

11gorcepodwaleksi1122

TENIS STOŁOWY. Wyjazdową wygraną 7:3 nad KS Witmar Podwawelski Kraków, tenisiści Gorców Nowy Targ na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek drugiej ligi małopolsko – podkarpackiej zapewnili sobie drugie miejsce w tabeli.

W Krakowie komplet punktów wywalczył Szymon Kolasa, a po półtorej punktu dołożyli Tomasz Klag, Marek Mozdyniewicz i Jakub Czyszczoń.

Nowotarżanie nie mają już szans za zajęcie na koniec sezonu pierwszego miejsca, dającego prawo o gry w barażach o awans do I ligi. Pierwsza lokata przypadła – zgodnie z przedsezonowymi prognozami – ekipie PKS Kolping Jarosław.

- W tym roku nie udało się awansować. Spróbujemy znów za rok – deklaruje, grający trener Gorców Tomasz Klag.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama