Podhale Region

Środa, 25 kwiecień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 25 Kwi 2018 1pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Piłka nożna. Pracują na miano Rycerzy Wiosny

Reklama

Piłka nożna. Pracują na miano Rycerzy Wiosny

11aaszaflarygrod1333

PIŁKA NOŻNA. Czwarte zwycięstwo w czwartym meczu rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej odnieśli piłkarze LKS Szaflary. Tym razem zespół Tomasza Ligudzińskiego pokonał 2:1 w wyjazdowym spotkaniu Gród Podegrodzie.

Zaczęło się nienajlepiej, bo w 30 min Szaflary straciły bramkę. Jeszcze przed przerwa szaflarzanie zdołali wyrównać. Marcel Stawicki idealnym podaniem obsłużył Kwiatka, który wygrał sytuacje sam na sam z bramkarzem rywala. Akcją rozstrzygająca losy tego spotkania miała miejsce w 80 min. Po zagraniu K. Kantora, piłka odbiła się od jednego z rywali, po czym trafiła pod nogi wprowadzonego na boisko chwilę wcześniej Mrowcy, który zachował „zimną krew” i skierował ją do bramki.
Duży udział w zwycięstwie gości miał ich bramkarz Vasy Zhuk, który w ocenie m.in. swojego trenera był najlepszym zawodnikiem meczu.

- Mówi się ze lepszy trener to taki który ma szczęście niż ten który go nie ma. Natomiast ja mam po prostu najlepszych zawodników – cieszy się szkoleniowiec Szaflar - Trenowaliśmy w tym tygodniu rozegranie akcji z kontrataku środkiem boiska i to przyniosło oczekiwane efekty. Gratuluje zawodnikom zwycięstwa na trudnym terenie. Gród wygrał już 2 mecze na wiosnę i jeszcze niejednemu punkty urwie. Osobiście z całego serca życzę im utrzymania - dodał opiekun Szaflar.

Gród Podegrodzie – LKS Szaflary 1:2 (1:1)

Bramki dla Szaflar: Kwiatek 44, Mrowca 80.

Szaflary: Zhuk – Mucha, Rusnak, Strama, Hreśka (76 Mrowca) – Stawicki, Gałdyn, Pawlikowski, F. Kamiński, K. Kantor – Kwiatek (86 Mrugała).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama