Podhale Region

Środa, 25 kwiecień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 25 Kwi 2018 1pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Syn byłej gwiazdy hokejowego Podhala na celowniku… piłkarskiego Podhala

Reklama

Syn byłej gwiazdy hokejowego Podhala na celowniku… piłkarskiego Podhala

11semenvalentyn111

PIŁKA NOŻNA. Bacznym obserwatorom sobotniego meczu piłkarzy Podhala Nowy Targ z MKS Trzebinią Siersza rzuciła się w oczy osoba Witalijego Semenczenki. To postać doskonale znana kibicom… nowotarskiego hokeja.

Jego obecność nie była jednak przypadkowa. W kręgu zainteresowań piłkarskiego Podhala znalazł się bowiem jego 20 – letni syn Valentyn.

Od kilku dni, rosły środkowy obrońca trenuje z zespołem Janusza Niedźwiedzia.

W jego dotychczasowym piłkarskim CV widnieją dwa kluby: Dynamo Kijów oraz FK Chermonorets Odessa. W obu występował w grupach młodzieżowych. Aktualnie jest wolnym zawodnikiem

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama